Harmonizační masáž

Harmonizační masáž je komplexní masáž, při které využívám nejen obecně známé masážní, mobilizační, měkké techniky a reflexologii, ale také další metody i vlastní postupy. Ke každému klientovi přistupuji zcela individuálně a to podle toho, s jakým záměrem ke mně přišel.

Pokud klient hledá řešení svých potíží, snažíme se spolu najít nejlepší možnou cestu. Vše můžeme doplnit bylinnými preparáty, čaji a cvičením. Používám také baňky a terapeutickou lampu. Nemusíme ale z pohledu klienta řešit vůbec nic a jen nasměrovat tělo k psychické a fyzické relaxaci. To vše za účelem nastolení správné energetické rovnováhy v organizmu.

Práce s energií je u mě samozřejmostí a je zdarma. Využívám ji při práci automaticky vždy tak, jak který klient potřebuje. Stále více se věnuji práci se sílou vědomí člověka. Na různé zvláštní ezoterické metody mám svůj názor a léta praxe mě naučila si dávat velký pozor na to, s čím pracuji a na co se napojuji.

(Pokud nechcete využít komplexní péči, může vám stačit jen samostatné Uvolnění a masáž páteře (30 nebo 45 minut), zaměřené čistě na jediný problém a to např. na krční nebo bederní páteř.)

Masáž můžeme doplnit o TDP lampuautotrakční lehátko nebo tejpy.

Kontraindikace masáže: horečka, infekční onemocnění, akutní záněty a kožní infekce, celkové tělesné vyčerpání, probíhající rakovina, hemofilie, leukemie, kolísavý tlak, srdeční onemocnění, opilost nebo vliv drog, bezprostředně po jídle.

Upozornění: Masáž odložte, pokud se necítíte dobře, něco na vás leze nebo máte rýmu. Raději se v klidu vyležte a neroznášejte mikroby dále. Pokud i přesto na masáž dorazíte, nebude moci být provedena, v zájmu nás obou váš pošlu domů a ve zdraví znovu ráda uvidím. Vždy platí – pokud si nejste jisti, poraďte se o vhodnosti jít na masáž se svým lékařem!

Doporučení: Před masáží nejméně hodinu nejezte a nepijte alkohol. Po masáži doporučuji klid a dostatek tekutin. Prosím, abyste mě pravdivě informovali o svém zdravotním stavu.

Poznámka: z důvodu velkého počtu klientů a také vzhledem k zaměření své praxe neprovádím sportovní a celotělové masáže. Zbývající sílu raději využiji ku prospěchu klientů jinak.

Motto: Věci vždy nemusejí být takové, jaké se zdají. Buď něco uděláte, nebo neuděláte, ale jen zkusit něco udělat, nelze!