Harmonizační masáž

Harmonizační masáž je komplexní masáž, při které využívám nejen obecně známé masážní, mobilizační, měkké techniky a reflexologii, ale také další metody i vlastní postupy. Používám i baňky, TDP lampu a tejpy. Ke každému klientovi přistupuji zcela individuálně a to podle toho, s jakým záměrem ke mně přišel.

Práce s energií je u mě samozřejmostí a je zdarma. Využívám ji při práci automaticky vždy tak, jak který klient potřebuje. Na různé zvláštní ezoterické metody mám svůj názor a léta praxe mě naučila si dávat velký pozor na to, s čím pracuji a na co se napojuji.

Pokud chcete řešit pouze bolavá záda, doporučuji typ masáže Uvolnění a masáž páteře (30 nebo 45 minut), zaměřené čistě na jediný problém.

Pro širší možnosti je tu také Ucelená péče.

Poznámka: Vzhledem k zaměření své praxe neprovádím sportovní a celotělové masáže. Zbývající sílu raději využiji ku prospěchu klientů jinak.


Kontraindikace masáže: horečka, infekční onemocnění, akutní záněty a kožní infekce, celkové tělesné vyčerpání, probíhající rakovina, hemofilie, leukemie, kolísavý tlak, srdeční onemocnění, opilost nebo vliv drog, bezprostředně po jídle.

Upozornění: Masáž odložte, pokud se necítíte dobře, něco na vás leze nebo máte rýmu. Raději se v klidu vyležte a neroznášejte mikroby dále. Pokud i přesto na masáž dorazíte, nebude moci být provedena, v zájmu nás obou váš pošlu domů a ve zdraví znovu ráda uvidím. Vždy platí – pokud si nejste jisti, poraďte se o vhodnosti jít na masáž se svým lékařem!

Doporučení: Před masáží nejméně hodinu nejezte a nepijte alkohol. Po masáži doporučuji klid a dostatek tekutin. Prosím, abyste mě pravdivě informovali o svém zdravotním stavu.