Lymfit

Na co je vhodné použít Lymfit

Při otocích a potížích s lymfatickým systémem, při pocitu těžkých nohou.
Jako doplněk k ruční lymfatické masáži.
Při podpoře detoxikace organizmu.
Ve spojení se zábalem a elektrostimulací při formování postavy a redukci hmotnosti.

POZOR AKCE – Nyní program KOMPLET v akční jarní ceně – uvolnění uzlin, zábal na problematické partie, 40 minut (tlaková masáž – kalhoty, elektrostimulace, zábal) – 250 Kč, 5 masáží 1200 Kč, 10 masáží 2400 Kč

Co je Lymfit?

Spojení přístrojové tlakové masáže, infračerveného záření a elektroterapie. Lymfit program je v první řadě celková péče o člověka, cesta k lepšímu zdraví, vyšší zdatnosti a odolnosti.

Přístroj pro lymfomasáž Lymfit 3 v 1 je technologicky nejvyspělejším zařízením svého druhu. Všech 16 komor je na sobě zcela nezávislých a dokáže jich ovládat několik najednou. Jednu komoru tlakuje, druhou v témže čase odsává. Tím se přístroj Lymfit odlišuje od šedého průměru na současném trhu. Kompletní lymfomasáž – od plosek nohou, nártů až po horní končetiny.

Již po první proceduře v délce 40 minut je dosahováno výsledků. V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu. Ke zmírnění celulitidy je optimální absolvovat alespoň 10 ošetření. Existují značné individuální rozdíly, které závisí na věku a na stupni postižení vaziva.

Kontraindikace: Akutní virové či bakteriální onemocnění, horečnaté onemocnění, onkologická a epileptická onemocnění, akutní žilní onemocnění, nedostatečná činnost srdeční, srdeční edémy, kardiostimulátor, těhotenství, otoky způsobené onemocněním srdce a ledvin. Jako u všeho platí – pokud si nejste jisti, poraďte se s lékařem.

Info: Před první procedurou budete informování o způsobu masáže a kontraindikacích a podle nařízení budete vyzvání k podepsání „Informovaného souhlasu“.

Programy
Nastartování lymfatické systému pomocí Lymfitu – akční jarní cena
 • KOMPLET – AKCE – uvolnění uzlin, zábal na problematické partie, 40 minut program KOMPLET (tlaková masáž – kalhoty, elektrostimulace, zábal) – 250 Kč, 5 masáží 1200 Kč, 10 masáží 2400 Kč
 • KOMPLET – běžná cena – kompletní program pro lymfatickou masáž (tlaková, infračervená, elektrostimulace, zábal na problematické partie), 40 min.
  • 1 masáž na zkoušku = 300 Kč
  • 5 masáží = 1900 Kč (základní počet)
  • 10 masáží = 3200 Kč (ideální počet)
 • VITA – pouze tlaková masáž, 30 min.
  • 1 masáž na zkoušku = 200 Kč
  • 5 masáží = 1050 Kč (základní počet)
  • 10 masáží = 2000 Kč (ideální počet)
 • jednorázové oblečení = 50 Kč
 • Velmi osvědčenou a žádanou metodou je kombinace ruční lymfatické a reflexní masáže s Lymfitem (30+30 min.) = 450 Kč, zvýhodněný počet 5 masáží = 2000 Kč
Tlaková masáž

Stimuluje kolagenová vlákna ve spodních vrstvách kůže, podporuje metabolismus, výrazně zlepšuje funkci lymfatického systému, zmírňuje projevy celulitidy, přispívá k přirozené detoxikaci organismu, redukuje objem masírovaných partií, zvyšuje účinky ošetření kavitací, radiofrekvencí, kryolipolýzou.

Elektrostimulace (EMS)

Elektrostimulace vysílá elektrické impulsy do míst, odkud sval dostává impuls k pohybu, za účelem vyvolání svalové kontrakce stejné jako při běžném pohybu vyvolaném na základě požadavku vyslaného z mozku. Elektrostimulace svalů vede k následujícím pozitivním výsledkům – cílené formování postavy a svalových partií, redukce tuku a celkové tělesné hmotnosti, snížení projevů celulitidy, budování svalové hmoty, prokrvení podkoží, urychlení metabolismu, minimalizaci kloubní zátěže, vyrovnávání svalových dysbalancí, snížení napětí v zádové oblasti, získání lepšího držení těla.

Infračervené záření (IR)

Posiluje imunitní systém, zvyšuje energii a vitalitu, ulehčuje bolestem kloubů, pomáhá při detoxikaci, odstraňuje stres a únavu, pomáhá zvýšit krevní oběh, stimuluje funkci enzymů.

Jak to probíhá?

Po ručním ošetření uzlin klient uléhá do speciálního obleku, kde se ručně nastaví jemu příjemné hodnoty. Po společné domluvě a potřeb klienta je ideální využívat spojení manuální lymfodrenáže a přístrojové. Další možností je přidání tělového zábalu na problematické partie a lymfomasáž obličeje při proceduře.

Po zkušenostech mým klientek, jde o velmi příjemnou proceduru s viditelnými výsledky!

Co se může dít po masáží?

Důležité je dodržet zvýšení pitný režim, může se objevit bolest hlavy způsobená nedostatkem tekutin. Dále pak únava nebo naopak zvýšení aktivita.

Co vzít s sebou?

S sebou si prosím přineste dlouhé volné kalhoty/tepláky, bavlněné ponožky a tričko, nejlépe s dlouhým rukávem. Možné též zakoupit jednorázové oblečení za 50 Kč.