Celostní péče

Nemoc nepřichází jen tak sama od sebe, má vždy hlubší příčinu. Ukazuje nám, že ve svém životě děláme něco špatně. Jejím smyslem je, abychom se zastavili, analyzovali všechny příčiny, provedli změny a znovu nastolili řád. Terapie, která se zabývá vnějšími příznaky, nevede k uzdravení, ale naopak k další nemoci. Potlačená choroba brzy vypukne nanovo nebo ji vystřídá jiná, ještě těžší.

Nestačí nasadit prášky, a to ani přírodní, musíme celý proces pochopit. Lékař či lék mohou vždy pouze pomoci aktivovat vlastní léčivé síly. Ze všeho nejdůležitější je převzít za sebe zodpovědnost. Může být v naprostém pořádku i užívat nyní léky, které vám přinášejí úlevu nebo o kterých jste zatím přesvědčeni, že je potřebujete. Stejně tak je dobré využívat sílu přírodních doplňků, které dokáží pomoci aktivaci samoléčebných schopností těla urychlit. Zde je nabídka komplexního postupu:

  1. ROZBOR, PSYCHIKA: Po úvodní anamnéze provádíme formou rozhovoru rozbor dosavadní životní cesty klienta. Všechna zjištění analyzujeme a snažíme se je řešit. Pokud je pro klienta výhodnější nebo to situace vyžaduje, je možné využít služeb externího terapeuta, který se přímo zaměřuje na danou problematiku a pomůže situaci lépe zvládnout.
  2. FYZICKÉ POTÍŽE: Zároveň se zaměříme i na fyzické projevy zdravotních potíží. To znamená, že pomocí reflexní terapie, rozboru meridiánů a bodů na nich, analyzujeme nesrovnalosti a oslabení v těle. Využívám k tomu i akupunkturní pero pro přesnou lokalizaci bodu a pro stimulaci i pero magnetické. Při práci používám vše, co je potřeba, tzn. masáže, odblokování, nahřívání, magnetoterapii, tejpování i práci s energií a harmonizaci těla. Pokud se nemůžeme v diagnostice pohnout, nabízím ve spolupráci s p. Rakouskou vyšetření na biorezonanci Sensitiv Imago 530. Ta umožňuje nalézt příčinu onemocnění, přesnou nerovnováhu v těle, přítomnost toxických látek, alergeny, přítomnost původců infekce a mnoho dalšího. V rukou máme pak konkrétní výsledky vyšetření.
  3. BYLINY: Nezbytnou součástí je i fytoterapie. Ve studiu nabízím a prodávám pouze bylinné tinktury, které se mně v praxi osvědčily, jsou české výroby, z opravdových bylin a cenově přijatelné.
  4. VÝŽIVOVÁ TERAPIE: Po psychice je druhou zásadní věcí strava. Výživová terapie je pro mě správný směr výživy pro naše tělo. V poslední době se jejímu studiu aktivně věnuji. V rámci celostní péče ji považuji za něco, co nejde obejít a také nejde oklamat. Sama na sobě jsem se přesvědčila, že správná hormonální odezva stravy je základem fungování těla. Zpracovala jsem pro vás materiály, které dostanete s sebou spolu s výkladem. Na mém blogu navíc budou přibývat články i k tomuto tématu.
  5. POHYB: Je nedílnou součástí přirozeného fungování organizmu a pokusím se vám poradit nejlepší možnost. Není třeba se hned vrhat do nejbližšího fitnessu, postačí i chůze, protažení na 10 minut nebo návštěva mé hodiny Cvičení pro sebe, kde vás vše naučím.

Cena konzultace je stanovena za každých 15 minut/150 Kč.