Cvičení na uvolnění

Cvičili jsme venku 

Cvičení venku bylo moc příjemné a myslím, že jsme si to užili. Přes léto se asi nesejdeme, každý má své plány, užívejte dovolenou a doufám, že klapnou znovu prostory, koroňák zmizne a my se ve zdraví v září sejdeme. Budu vás informovat.

Můj vlastní koncept cvičení je zaměřen na uvolnění od psychického napětí a obnovení proudění energie v těle. Dále při bolestech zad a kloubů, na povolení a protažení zatuhlých svalů. Zároveň ale nezapomínáme i na jejich posílení. Cvičení je určeno pro všechny věkové kategorie s respektováním možností každého jedince. Cvičíme v pomalém tempu a končíme vždy krátkou meditací. Každá hodina je trochu jiná, používáme i pomůcky (nejraději malé balónky) a tématicky řešíme, co přijde:).

Program hodiny

Po krátkém naladění na sebe a odpoutání vždy pokračujeme v procvičování základního protahování a přidáváme další dechové cvičení. V hlavní části využíváme váhu vlastního těla, overball, velký míč apod. Každá hodina je něčím jiná a vždy ji zakončujeme krátkou meditací na vyrovnání energií v těle.