Cvičení pro sebe

Úterý – 18 hodin – studio Fit and Chic v Jungmannově ulici v Hradci Králové 
(Nákupní středisko Jiřina, vchod vedle vchodu do Hrušky (viz foto dole), zazvonit na zvonek,po schodech nahoru a chodbou dle označení. Nenechte se zmást socialistickým vzhledem budovy:),  studio je krásné a zrekonstruované.)

Můj vlastní koncept cvičení je zaměřen na uvolnění od psychického napětí a obnovení proudění energie v těle. Dále při bolestech zad a kloubů, na povolení a protažení zatuhlých svalů. Zároveň ale nezapomínáme i na jejich posílení. Cvičení je určeno pro všechny věkové kategorie s respektováním možností každého jedince. Cvičíme v pomalém tempu a končíme vždy krátkou meditací. Každá hodina je trochu jiná, používáme i pomůcky (nejraději malé balónky) a tématicky řešíme, co přijde:).

Chci pojmout tento cvičební rok jako cestu. Cestu k poznání sama sebe, k uvědomění si sama sebe a nastartování něčeho nového. Bude to skvělá cesta plná překvapivých zjištění o vlastních schopnostech a možnostech.

Program hodiny

Po krátkém naladění na sebe a odpoutání vždy pokračujeme v procvičování základního protahování a přidáváme další dechové cvičení. V hlavní části využíváme váhu vlastního těla, overball, velký míč apod. Každá hodina je něčím jiná a vždy ji zakončujeme krátkou meditací na vyrovnání energií v těle.

Jelikož je omezený počet míst (14), prosím o rezervace na tel. 607200265, Messengeru, WhatsAppu nebo usmivani@email.cz.  Cena za hodinu 110 Kč.