Medinatur

Co je kosmetika Medinatur?

Iniciátorem tohoto projektu je MUDr. Papa Gaye, který vystudoval 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a pochází ze Senegalu. Spojil své znalosti etnofarmakologie a moderní medicíny. Zabývá se výrobou produktů z přírodních surovin a jeho odběrateli jsou hlavně lázně, kožní sanatoria a kožní lékaři, alergologové a v neposlední řadě ortopedi a sportovní lékaři. Výrobky jsou hypoalergenní a některé potlačují kožní alergické reakce.

S jakými výrobky pracuji a zároveň nabízím ke koupi?

Pro mě je stěžejní řada Karitol a to především masážní krém na bolesti zad a kloubů a na lymfu, otoky a celulitidu. Pracuji s ním ve studiu a zároveň prodávám 10 ml balení pro domácí použití.

Karitol proti bolesti nohou, zad a kloubů

Karitol je krém proti bolesti nohou, bolesti zad a bolesti kolen. Ulevuje od ztuhlosti a blokaci svalů a šlach. Svou ideální kombinací xylopie, kaštanu, kostivalu a Shea oleje působí blahodárně na celé tělo, regeneruje jej po sportu, těžké práci a námaze. Vhodný je také preventivně, aby se předcházelo bolestem a namožení. Tento masážní krém odstraňuje fyzickou únavu a stres. Je ideálním pomocníkem například i při zablokované páteři a díky rychlému účinku je za chvíli po bolesti. Podporuje a urychluje hojivé procesy po zlomeninách a naraženinách. Lze jej používat jak lokálně, tak i pro celkovou regeneraci. Pro maximální účinek doporučujeme udělat suchý zábal. 100 ml, 229 Kč.

Karitol lymfa

Díky vyváženému množství Xylopie, Shea oleje a kaštanu ulevuje Karitol Lymfa oteklým a bolavým nohám. Dále odstraňuje otoky a modřiny. Je ideální jako krém proti celulitidě, podporuje prokrvení a zpevňuje cévní stěny. Karitol Lymfa úžasně rozhýbá a pročistí lymfatický systém v těle. Současně pomáhá hubnout a zbavit se nadbytečně zadržované vody. Zabraňuje hromadění toxinů a tuků v podkoží. 100 ml, 229 Kč.

Karitol Balm Vanilla

Univerzální krém pro všechny typy kůže. Hodí se nejen pro jemnou pokožku miminek, ale také pro citlivou pleť alergiků či ekzematiků. Pokud trpíte na suchou a popraskanou kůží na rukou, je právě Karitol Balm odpovědí na vaše problémy. Pravidelným používáním dosáhnete jemné a plně hydratované pleti. Svým složením je vhodný pro denní užití. Základem Karitol Balmu Vanilla je shea neboli karité máslo. Balzám je dále obohacen o vitamín E a vanilku, která dává krému příjemné aroma. Konzistence krému je jedinečná a dovoluje vám každodenní aplikaci, aniž byste museli čekat, až se vsákne a neměli mastné ruce. 50 ml, 249 Kč.