O mně

Jmenuji se Lenka Hrdličková. Masážím a různým technikám v oblasti zdraví, bolestí zad, relaxace a regenerace těla se věnuji více jak deset let. Ráda bych Vám nabídla své služby v nově zrekonstruovaném prostředí.

Při práci s klientem nejen společně odstraňujeme důsledky, ale také hledáme příčiny. V případě zájmu zařazujeme do procesu regenerace i práci s energií a polem člověka, kde řešíme životem nashromážděné bloky a omezení, které brání vyřešení problému. Používám bylinné tinktury Duhové elixíry bylinkáře Martina Kollára, které obsáhnou většinu zdravotních potíží člověka, jsou osvědčené a cenově přijatelné. Pokud je třeba, doplňuji je o další tinktury a čaje. Se vším jsem schopna vám poradit a vymyslet vhodnou variantu.

Používám nejen znalosti nabyté v kurzech, seminářích a knížkách, ale také vlastní metody, zkušenosti a intuici.  Ve volném čase se neustále vzdělávám, protože to považuji za potřebné. V současné době studuji Školu praktické přírodní medicíny v Praze.

Využívám kvalitní přírodní masti a oleje bez parafinů, ale také moxy, baňky, TDP lampu, autotrakční lehátko a další.

Kromě tohoto webu hledám i píšu zajímavé články ze všech oblastí na svůj osobní web www.hrdlenka.cz. Člověk se celý život učí a já doufám, že to tak bude i nadále a již teď se těším na to, co přijde.