O mně

Jmenuji se Lenka Hrdličková. Pracuji v obci Stěžery u Hradce Králové (u sjezdu z dálnice D11, jezdí k nám i MHD 16 a 26) ve vlastních Studiu Usmívání.

Masážím a různým technikám v oblasti zdraví, bolestí zad a regenerace těla se věnuji více jak deset let. Jak to tak bývá, nejvíce klientů za mnou přichází s bolestmi zad. Pokud je problém nárazového typu (přetažení, ofouknutí, sport), vyřeší se poměrně rychle. Problém nastává u chronických klientů, kde jsem postupně přicházela na nutnost ucelené péče, která v sobě zahrnuje celou řadu nutných opatření v životě klienta s cílem odstranění nebo co největší zmírnění potíží. Tento směr bych ráda prohlubovala do budoucna.

Ráda pracuji s českými bylinnými tinkturami. Práce s „energií“ je u mě samozřejmostí a je zdarma. Používám i baňky, TDP lampu a další dle potřeby.

Používám nejen znalosti nabyté v kurzech, seminářích a knížkách, ale také vlastní schopnosti, metody, zkušenosti a intuici.  Ve volném čase se neustále vzdělávám, protože to považuji za potřebné.