O mně

Jmenuji se Lenka Hrdličková. Masážím a různým technikám v oblasti zdraví, bolestí zad, relaxace a regenerace těla se věnuji více jak deset let. Ráda bych Vám nabídla své služby v nově zrekonstruovaném prostředí.

Při práci s klientem nejen společně odstraňujeme důsledky, ale také hledáme příčiny. V případě zájmu zařazujeme do procesu regenerace i práci s energií a polem člověka, kde řešíme životem nashromážděné bloky a omezení, které brání vyřešení problému. Používám bylinné tinktury Duhové elixíry bylinkáře Martina Kollára, které obsáhnou většinu zdravotních potíží člověka, jsou osvědčené a cenově přijatelné. Pokud je třeba, doplňuji je o další tinktury a čaje. Se vším jsem schopna vám poradit a vymyslet vhodnou variantu.

Používám nejen znalosti nabyté v kurzech, seminářích a knížkách, ale také vlastní metody, zkušenosti a intuici.  Ve volném čase se neustále vzdělávám, protože to považuji za potřebné. V současné době studuji Školu praktické přírodní medicíny v Praze.

Využívám kvalitní přírodní masti a oleje bez parafinů, ale také moxy, baňky, TDP lampu, autotrakční lehátko a další.

Co nového v roce 2018

Stále více docházím k přesvědčení o nutnosti komplexní práce s klientem. Bez toho je odstranění důsledku – fyzických potížích na těle, jen 20 % úspěchu. Mám v úmyslu připravit program takové péče o člověka, který se bude o něj zajímat jako o celek (psyché, životní prostor, strava, pohyb, relax…). Cílem bude nabídnout klientovi možný způsob řešení jeho situace. 

Velkou měrou se na všem podílí strava, ta mě začala velmi zajímat právě z pohledu vědomého stravování. Dle mého neexistuje žádný obecný jídelníček, jíst bychom měli samozřejmě zdravé a kvalitní potraviny, ale hlavně ty, které našemu tělu vyhovují, léčí zánět a doplňují do těla vše potřebné.

  • V letošním roce dokončím Škola praktické přírodní medicíny v Praze
  • 28 dubna – kurz Vědomého stravování u Martiny Andrews (těším se na další pokračování)
  • 13. května – seminář Funkční medicína a strava, MUDr. Jan Vojáček (úžasný úvod do problematiky)