Aktuálně ze studia

Úterý – 18 hodin – studio Fit and Chic v Jungmannově ulici v Hradci Králové

Vlastní koncept cvičení pro všechny věkové kategorie s respektováním možností každého jedince. V pomalém tempu, při bolestech zad, svalů a kloubů. K obnově psychické rovnováhy a správného proudění energie v těle.

Přihlašte se prosím předem, omezený počet míst (14), stačí zavolat: 607200265, napsat sms, mail, WhatsApp nebo Messenger. Cena 110 Kč.

Program na úterý 17. 9. 2019

V úterý 17.9.2019 po krátkém naladění na sebe a odpoutání budeme pokračovat v procvičování základního protahování, přidáme další dechové cvičení.

V hlavní části využijeme malé balónky a celou hodinu zakončíme meditací na vyrovnání energií v těle.


Akce! Ošetření obličeje a dekoltu po letním období – radiofrekvence Radiofit s maskou zdarma

Pro pokožku obličeje a dekoltu je sluneční období nejen přísunem vitamínu D a příjemného teplíčka, ale také náročnějším obdobím z hlediska vysušování a tvorby pigmentu. Jelikož se blíží konec léta, tak pomalu nastává čas pro její buněčnou obnovu.

Ideálním prostředkem je radiofrekvence Radiofit. Radiofrekvenční vlna vstupuje přes povrch pokožky do podkoží, kde intenzivně zahřívá buňky, vypíná a vyhlazuje pokožku. Nový kolagen zvyšuje elasticitu, pokožka je pružnější, zářivější a mladistvější zvýšením krevní mikrocirkulace, zlepšením zásobování tkání kyslíkem a podporuje se tvorba elastinů. Poradí si s povrchovými vráskami, napíná pleť, omlazuje, zpevňuje povadlou kůži, bojuje s akné.

Proto jsem pro vás po náročném létě připravila tuto báječnou akci:

3 ošetření za zvýhodněnou cenu 700 Kč, navíc s kvasnicovou regenerační nebo hydroproteinovou maskou v hodnotě 150 Kč zdarma