TDP lampa

Jde o terapeutický přístroj, se kterým se pracuje v tradiční čínské medicíně.

Lampa produkuje teplo a zásobuje organismus 33 minerály ve 43 chemických sloučeninách tak, jak se vyskytují ve zdravém lidském těle. Minerály sálají ze speciální hliněné destičky, která je čistě přírodního původu a je v TDP lampě zabudovaná. Je mimořádně účinná u bolesti svalů, kloubů a páteře a v podstatě u veškerých bolestivých stavů. Povzbuzuje metabolismus, zmírňuje záněty, snižuje dobu rekonvalescence při poraněních, odstraňuje blokády v meridiánovém proudění. TDP lampa získala zlatou medaili na 35. světovém veletrhu vynálezů v Bruselu. Schváleno pro EU. Certifikát TÜV.

Další problémy, kde může tato lampa pomoci:

Různé chronické bolesti, revma, angina pectoris, ekzémy, akné, celulitida, herpes, osteoporóza, bronchitida, cukrovka, vysoký krevní tlak, impotence, únava, bolesti podbřišku a menstruační bolesti, omrzliny, úrazy, nespavost, uklidňuje psychiku atd. TDP lampa dosahuje výborných výsledků i u těžkých a dlouhodobých chorob. Nemá negativní vedlejší účinky.

Doba působení se liší od problému, na který se používá. Průměrně ošetření trvá  15–30 minut a je nutné více ošetření po sobě.

Lampu používám dle potřeby při standardní práci při harmonizační masáži. Samostatné působení za 15 minut = 50 Kč.

Kontraindikace

Lampa se nesmí používat v těhotenství, při kardiostimulátoru, při horečce, očních zánětech a zánětech v uchu, u dětí do 6 let věku, při kovových implantátech a zvýšené krvácivosti, u neléčeného vysokého krevního tlaku.