Přírodní lékárna

Příroda podává pomocnou ruku tomu, kdo chce vyzkoušet jinou, přírodní cestu v řešení svých potíží.

Protože mým cílem je poskytovat ucelenou péči, nabízím ve studiu doplňkovou fytoterapii na míru. Prodávám a pracuji, mimo jiné, s bylinnými tinkturami „Duhové elixíry“, tinkturami od firmy „Bylinné kapky“ a konopnou kosmetikou firmy Annabis.

Všechno je skládačka. Je třeba ze života odstranit nebo aspoň zvládnout překážky, které nám brání se pohnout z místa a nutí nás trpět. Pokud je organizmus v nerovnováze, přijde nemoc. Je třeba něco udělat, jenom zkusit to nelze.

Jarní detoxikace

Jelikož naše tělo zatěžujeme více, než bylo přírodou plánováno, doporučuji každému jarní detoxikaci. Ve studiu nabízím komplexní detoxikaci a to Duhovými elixíry pana bylinkáře Kolára. A to po sobě v trojkombinaci Fungilen (zničení plísní, kvasinek a virů, očista střeva), Detoxilen (vypláchnutí nepotřebného pryč z těla), v případě kontraindikací (štítná žláza, ředění krve) nasazuji místo toho Vitador. Nakonec pro buněčnou obnovu, doplnění minerálů a vitamínů Fructavit. V případě potřeby můžeme kúru doplnit přípravkem na modulaci imunity Imunex. Všechny elixíry jsou za 150 Kč.