Konzultace

Konzultace

Pokud nevíte, co vlastně potřebujete, chcete se poradit kudy kam, jakou bylinnou kúru pro sebe zvolit, probrat zdravotní i jiné problémy, cvičení a třeba i stravu, pak jsou pro vás právě moje osobní konzultace. Budu se snažit najít pro vás tu nejlepší možnou variantu, v klidu si povídat i naslouchat.

Poznámka: neposkytuji „rady“ po telefonu, upřednostňuji osobní kontakt, prostě „vás musím vidět“. Od toho jsou tu právě osobní konzultace.

Velmi často se prostě stane, že se nemůžete hnout z místa. Myslíte si, že děláte všechno, co jde, ale žádná změna nepřichází. Místo toho se propadáte do bažiny beznaděje stále hlouběji. Obcházíte lékaře a terapeuty všeho druhu, vynakládáte často nemalé prostředky za zázračné doplňky a obrážíte semináře, co vám někdo poradí. Nikdo vám nemůže říct, že se nesnažíte. Výsledek se ale nedostavuje. Tak kde je vlastně problém? V tom, že jste se skutečně neobrátili sami k sobě. Nedokázali jste si některé věci přiznat, pojmenovat a vyřešit. Odsunuli jste je do pozadí a mysleli si, že to stačí. Cílem práce je tyto emoční bloky nalézt, zvládnout a změnit si život.