Lenka Hrdličková – celostní přístup k člověku

Čakrové svíčky

Myslím na to a mluvím o tom již dlouho. V hlavě se mi pořád něco honí, ale svíčky mě přitahují odjakživa. Jejich tajemná záře, jas a vibrace nabízí možnost využít je ke krásnému terapeutickému účelu.

Tento zvláštní čas mi nabídl příležitost se do této myšlenky pustit a tak vznikl můj první počin. Čakrové energetické svíčky. S láskou a zvláštní pozorností vytvořené svíčky, které mají za úkol harmonizovat jednotlivá energetická centra našeho těla

Ke každé čakře vznikl mou rukou originální znak, který jsem kreslila s nejlepšími úmysly a při meditaci. Na svíčkách je vytištěn na tvrdší papír, který si můžete vystřihnout a obrázek uchovat. Ke každé svíčce je k dispozici i placka/špendlík příslušného obrázku, který lze přišpendlit a zesílit tak účinek.

Při zapálení svíčky se uvolňují vibrace, které mají terapeutické účinky. Zbytkový nebo vylitý vosk již nepoužívejte. Obsahuje v sobě vstřebané negativní informace, které není dobré dále používat nebo skladovat.

Složení: Svíčka je 100% přírodní palmový vosk, bez chemických přísad, hoří čistě a bez zápachu, neobsahuje žádnou parfemaci. Každá svíce je vyráběna na moji zakázku ručně a je tudíž originálem. Při hoření svíčka vyhořívá a tvoří krásný dekorativní krajkový okraj.

Nabízím je ve dvou velikostech: 13×8 cm, krásná široká svíce a 22×7 majestátní vysoká svíce. Váha obou se pohybuje od 610-650 g.

Koupit je můžete u mě v masérně nebo on-line na www.mujkramecek.cz.

.V dalších článcích vám představím jednotlivé svíce a znaky.

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *