Lenka Hrdličková – celostní přístup k člověku

Info

Tahle divná a složitá doba nás všechny nutí zvládnout něco, co jsme si před časem neuměli vůbec představit. Jedno se jí ale musí nechat. Donutila nás se zastavit a přemýšlet o nás samotných, o našem životě. Je jen na nás, jestli zvedneme hozenou rukavici a pochopíme, že tak, jak jsme žili doteď, již žít nemůžeme. Nechci zde psát chytré řeči, kterých je všude plno. Tahle stránka je o tom, co pro vás chystám, co probíhá a co bude probíhat.

Na úvod jedna praktická informace: platnost všech poukazů se prodlužuje podle potřeby, zatím o rok. Nic nepropadne a vždy se nějak domluvíme, nemusíte mí strach.

Stále probíhá ON-LINE CVIČENÍ ZDARMA. Nevymlouvejte se, že nemáte čas, to vám nikdo nebaští. 🙂 Nenechte lenost nad sebou zvítězit a připojte se ke mně.

S Šárkou Kanclířovou Binarovou stále připravujeme pokračující koncept víkendů pro ženy. Konkrétní datum, které bylo pro vás připraveno, jsme museli zrušit, jelikož nám kovid kazí radost a plány. Přemýšlíme i o jednodenních akcích se cvičením a wegan rautem, kdy bychom mohli rychle reagovat na třeba uvolnění opatření, trochu se odreagovat a zregenerovat. Komplexní název – BALANCE WEEKEND – RESTART nebo BALANCE DAY – RESTART. Jsme strašně natěšení a plni nápadů, které bychom vám rádi předali. Jakmile to půjde, ihned to spustíme.

Ve studiu mám nového pomocníka. Běžecký pás. Nemusíte na něm běžet i rychlá chůze je někdy lepší pro udržení se v pásmu řízení hmotnosti. Venku chodit nebo běhat je fajn, ale ne vždy to jde a taky někde tak úplně nechcete, aby na vás tak nějak „každý čuměl“. 🙂

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *