Lenka Hrdličková – celostní přístup k člověku

Annabis záda, svaly, klouby

Arthrocann konopný gel chladivý

75 ml, 230 Kč

Konopný gel s koloidním stříbrem určený na masáže kůže v oblasti kloubů, svalů, šlach a zad.

Arthrocann gel přináší rychlou úlevu, uvolnění a osvěžení pokožce při svalové únavě i při obtížích pohybového aparátu. Unikátní a funkční kombinace 10 účinných látek přispívá k rychlému pocitu úlevy. Masáž přípravkem Arthrocann je vhodným doplňkem při rehabilitaci po operacích a zlomeninách.

Arthrocann konopný gel obsahuje funkční kombinaci 10 účinných látek, např.: konopný olej a extrakt z konopných semen, kafr, jírovec maďal, kostival lékařský, Tea tree oil, tymiánu světlý, koloidní stříbro

Doporučené použití: Nanášejte 3–4 x denně v odstupu nejméně 3 hodin. Nepoužívat přípravek v okolí očí nebo na poraněnou pokožku a sliznice. Po použití důkladně omyjte ruce vodou a mýdlem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let.

Arthrocann konopný gel hřejivý

75 ml, 230 Kč

Hřejivý konopný gel s koloidním stříbrem pro masáže kůže v oblasti kloubů, svalů, šlach a zad.

Arthrocann gel hřejivý přináší rychlou úlevu, uvolnění a osvěžení pokožce při svalové únavě i při obtížích pohybového aparátu. Arthrocann hřejivý gel s konopným olejem a extraktem z konopných semen a koloidním stříbrem je obohacen o nenasycené mastné kyseliny Omega 3-6. Gel s originální kombinací 16 účinných látek přispívá k rychlému pocitu úlevy. Výrazný prohřívací efekt přináší výtažek z pálivých papriček „kapsaicin“ spolu se skořicí. Gel prostřednictvím masáže podporuje zmírnění svalové únavy po sportu i fyzické námaze. Arthrocann hřejivý gel ocení ženy s chronickým pocitem prochladlých nohou a pro sportovce je vhodným doplňkem k prohřátí svalů před sportem. Díky své konzistenci se dobře roztírá, nemastí a je snadno vstřebatelný.

Menthol arthro chladivý konopný gel

200 ml, 220 Kč

Konopný gel pro masáže kůže v oblasti kloubů, svalů, šlach a zad ideální pro celkové uvolnění a osvěžení nejen po namáhavých fyzických výkonech.

Originální receptura s vysokým zastoupením 14 účinných látek zajišťuje synergické působení a prostřednictvím masáže kůže přináší rychlé uvolnění a úlevu od svalové únavy i namožených zad a kloubů. Je určen nejen k lokální péči v místě problému, ale i pro větší plochy kůže.

Menthol Arthro chladivý konopný gel obsahuje 14 účinných látek, např.: konopný olej a extrakt z konopných semen, jírovec maďal, kostival lékařský, kafr, eukalyptový olej, rozmarýn lékařský, zázvorovník lékařský, hřebíkovec vonný, skořicovník cejlonský

Doporučené používání: Nanášejte 3–4 x denně v odstupu nejméně 3 hodin. Nepoužívat přípravek v okolí očí nebo na poraněnou pokožku a sliznice. Po použití důkladně omyjte ruce vodou a mýdlem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let.