Lenka Hrdličková – celostní přístup k člověku

Co je Jednodenka?

Je náš originální koncept pohybového, zážitkového a relaxačního semináře pro ženy v úžasném prostředí Saunového centra Salori v Hradci Králové od 10-15 hodin s jemným pohybem, tancem, povídáním, masáží masážními míčky i meditací. Je to den plný zážitků, poznání, uvolnění, sdílení, pohybu, smíchu, pohody a odpočinkem od všedních starostí.

Jediné dva podzimní termíny našeho semináře – 21. září a 19. října 2024 – nečekejte a přihlaste se včas – Přihláška

Cvičení a povídání je cílené, uvolňující, určené pro každého, s cílem vypadnout ze stereotypu, nezhuntovat se, odreagovat, zasmát, něco se dozvědět, ale zároveň zrelaxovat a dobít energii. Pokud se nebudete cítit – můžete se jen vlnit ve větru :).

Nikdo nikoho nehoní – nikdo nic nemusí – svoboda těla i duše.

Akce trvá od 10-15 hodin, cena 990 Kč. Po skončení semináře můžete využít speciální nabídku pro účastnice semináře – neomezené saunování za 490 Kč.

Praktické informace

Storno podmínky – při stornu kratším než 7 dnů bez vážných důvodů účtujeme 50 % ceny. Snažíme se ale řešit vše individuálně a vycházet si vzájemně vstříc. Po přihlášení vám e-mailem zašleme informace a fakturu. Místo na semináři vám je rezervováno až po zaplacení.

K programu

Každá Jednodenka se od sebe liší. Svým tématem a obsahem. Podrobný program a téma zveřejňujeme zhruba měsíc před termínem.

  • Začínáme v 10 hodin uvolněním svalů, kloubů a páteře cíleným somatickým cvičením s výběrem náčiní – využíváme latexové gumy, overbally, dále pak vlastní váhu, pracujeme i na posílení středu. Cvičení je pozvolné, zvládnou ho všechny věkové skupiny.
  • Poté pokračujeme uvolněným pohybem a tancem v prostoru za podpory energetických cvičení na uvolnění negativních emocí a odpoutání myšlenek. Využíváme zvuk, rytmus a hlas.
  • Ve 12 hodin je čas na luxusní obídek v restauraci Salori, kávička, zákuseček a krátký relax.
  • Ve 13 hodin začínáme odpolední blok oblíbenou masáží masážními míčky, kde si projedeme a uvolníme celé tělo. Tento čas využíváme i na individuální otázky od klientek na svá bolavá místa na těle a pomáháme s řešením.
  • Pokračujeme dýchacími technikami na uvolnění mysli a pánevního dna.
  • Následuje specifická část každé Jednodenky, pracujeme s vibracemi, hlasem, zvukem, vibračním bubínkem štěstí, povídáním nebo jiným tématem konkrétní Jednodenky.
  • Den ukončujeme v 15ti minutové meditaci.
  • No a pak ty, co milují saunování, pokračují za akční cenu pro účastnice semináře 490 Kč v krásném prostředí saunové zahrady v saunování až do dokonalého relaxu.

Akce probíhá ve fantastickém prostředí nově vybudovaného saunového centra Salori v Hradci Králové, kde přes den využíváme podkrovní prostornou tělocvičnu s dřevěnou podlahou nebo se občerstvujeme v restauraci. Zasloužíme si všechny to nejlepší!

Přihláška

CVIČENÍ – JEMNÝ POHYB – MASÁŽNÍ MÍČKY – TANEC – DÝCHÁNÍ – ZÁBAVA – SMÍCH – MEDITACE – RELAX

TIP – k dispozici jsou i Dárkové poukazy na Jednodenku – ideální dárek pro ni nebo pro sebe.