Lenka Hrdličková – celostní přístup k člověku

Masážní přístroj na nohy Beauty Relax

Masážní přístroj – na stehna, chodidla a lýtka, také na rekonvalescenci, tlumení bolesti, relaxaci, uvolnění bolesti, horká terapie a lymfatická masáž, 3 programy, s časovačem, možnost nastavení intenzity, s vyhříváním – KOMPLEXNÍ PROGRAM PRO VAŠE NOHY NA 20 MINUT.

Návleky BeautyRelax Masážní přístroj Airflow Ultimate poskytují okamžitou úlevu

BeautyRelax Masážní přístroj Airflow Ultimate jsou kompresní návleky, které vám poskytnou okamžitou úlevu. Návleky umí také účinně snižovat otoky a napomáhají odplavit kyselinu mléčnou po náročné sportovní aktivitě. Zároveň podporují funkci lymfatického systému. Účinněji poté odplavují toxické látky. Návleky si můžete velmi jednoduše přizpůsobit pomocí praktického suchého zipu. K dispozici máte celkem 3 úrovně síly vzduchové komprese a 3 úrovně vyhřívání.

Hlavní přednosti kompresních návleků BeautyRelax Masážní přístroj Airflow Ultimate

 • Návleky BeautyRelax Masážní přístroj Airflow Ultimate snižují únavu a svalové napětí končetin
 • Podporují funkci lymfatického systému
 • Efektivně působí na chodidla, lýtka, stehna
 • Ideální pomocník pro aktivní sportovce
 • Napomáhá odbourat kyselinu mléčnou po náročné fyzické zátěži
 • Návleky se snadno přizpůsobí končetinám díky zapínání na suchý zip
 • Stehna do obvodu 76cm (86cm s pásy), lýtka do obvodu 56cm (66cm s pásy), chodidla do obvodu 36cm
 • 3 vzduchové komory pro intenzivní, ale šetrnou kompresní masáž
 • 3 úrovně síly kompresní masáže
 • 3 automatické masážní programy masáže
 • Funkce vyhřívání pro oblast kolen (nízká 35°C, střední 45°C, vysoká 55°C)
 • Praktický ovladač s displejem pro nastavení funkcí
 • Časovač pro automatické vypnutí po 20 minutách provozu

Návleky BeautyRelax Masážní přístroj Airflow Ultimate umí také účinně vyhřát a zmírnit bolesti kolem kolen. Teplo totiž dokáže blahodárně působit proti zánětům a dochází také ke zlepšení krevního oběhu. Návleky napomáhají při ozdravném úrazu či dlouhé chronické bolesti. Návleky BeautyRelax Masážní přístroj Airflow Ultimate jsou vybaveny funkcí vyhřívání pro právě již zmíněnou oblast kolen, kde si můžete nastavit teplotu v rozsahu od 35°C do 55°C. Teplo se samozřejmě dá také pohodlně vypnout. 

Kdy není vhodné návleky používat

Existují určité případy, kdy není doporučeno přístroj používat. Jde o následující stavy. Použití kardiostimulátoru. Kovové implantáty v oblasti dolních končetin. Křečové žíly (varixy). Rakovina, epilepsie, cukrovka, virové onemocnění. Při stavu vysokých horeček. Vážné onemocnění ledvin nebo jater. Poruchy krevního oběhu zejména v oblasti dolních končetin. Vysoký cholesterol. Chronické kožní onemocnění. Únavový syndrom. Srdeční onemocnění, hypertenze. Kovové implantáty v těle (pouze v případě, pokud by tlak nohavic způsoboval v oblasti výskytu kovového implantátu bolest). Cévní poruchy nebo arteroskleróza. Otoky a edémy velkých rozměrů. Osteoporóza. Těhotenství. Osoby užívající léky proti srážlivosti krve. Pacienti, kteří podstoupili operativní zákrok s transplantací. Pokud si přesto nejste s ohledem na váš zdravotní stav jisti, zda je pro vás přístroj vhodný, doporučujeme konzultaci s vaším praktickým lékařem ohledně vhodnosti používání.