Lenka Hrdličková – celostní přístup k člověku

Lymfit

Co je Lymfit?

Spojení přístrojové tlakové masáže, infračerveného záření a elektroterapie. Lymfit program je v první řadě celková péče o člověka, cesta k lepšímu zdraví, vyšší zdatnosti a odolnosti.

Přístroj pro lymfomasáž Lymfit 3 v 1 je technologicky nejvyspělejším zařízením svého druhu. Všech 16 komor je na sobě zcela nezávislých a dokáže jich ovládat několik najednou. Jednu komoru tlakuje, druhou v témže čase odsává. Tím se přístroj Lymfit odlišuje od šedého průměru na současném trhu. Kompletní lymfomasáž – od plosek nohou, nártů až po horní končetiny.

Na co je vhodné použít Lymfit

  • Při otocích a potížích s lymfatickým systémem, při pocitu těžkých nohou.
  • Jako doplněk k ruční lymfatické masáži.
  • Při podpoře detoxikace organizmu.
  • Ve spojení se zábalem a elektrostimulací při formování postavy a redukci hmotnosti.

Lymfit nabízím buď samostatně v 40ti minutovém intervalu (viz ceník) nebo v kombinaci s ruční reflexní lymfatickou reflexní masáží (informace zde).

Kontraindikace: Akutní virové či bakteriální onemocnění, horečnaté onemocnění, onkologická a epileptická onemocnění, akutní žilní onemocnění, nedostatečná činnost srdeční, srdeční edémy, kardiostimulátor, těhotenství, otoky způsobené onemocněním srdce a ledvin. Jako u všeho platí – pokud si nejste jisti, poraďte se s lékařem.

Jak to probíhá?

Po ručním ošetření uzlin klient uléhá do speciálního obleku, kde se ručně nastaví jemu příjemné hodnoty. Lymfit lze spojit s Radiofitem nebo ruční lymfomasáží obličeje. Po zkušenostech mým klientek, jde o velmi příjemnou proceduru s viditelnými výsledky!

Co se může dít po masáží?

Důležité je dodržet zvýšení pitný režim, může se objevit bolest hlavy způsobená nedostatkem tekutin. Dále pak únava nebo naopak zvýšení aktivita.

Co vzít s sebou?

S sebou si prosím přineste dlouhé volné kalhoty/tepláky/legíny, bavlněné ponožky a tričko, nejlépe s dlouhým rukávem. Možné též zakoupit jednorázové oblečení.

Co všechno je nebo může být součástí lymfatické masáže pomocí Lymfitu:

Tlaková masáž

Stimuluje kolagenová vlákna ve spodních vrstvách kůže, podporuje metabolismus, výrazně zlepšuje funkci lymfatického systému, zmírňuje projevy celulitidy, přispívá k přirozené detoxikaci organismu, redukuje objem masírovaných partií, zvyšuje účinky ošetření kavitací, radiofrekvencí, kryolipolýzou.

Elektrostimulace (EMS)

Elektrostimulace vysílá elektrické impulsy do míst, odkud sval dostává impuls k pohybu, za účelem vyvolání svalové kontrakce stejné jako při běžném pohybu vyvolaném na základě požadavku vyslaného z mozku. Elektrostimulace svalů vede k následujícím pozitivním výsledkům – cílené formování postavy a svalových partií, redukce tuku a celkové tělesné hmotnosti, snížení projevů celulitidy, budování svalové hmoty, prokrvení podkoží, urychlení metabolismu, minimalizaci kloubní zátěže, vyrovnávání svalových dysbalancí, snížení napětí v zádové oblasti, získání lepšího držení těla.

Infračervené záření (IR)

Posiluje imunitní systém, zvyšuje energii a vitalitu, ulehčuje bolestem kloubů, pomáhá při detoxikaci, odstraňuje stres a únavu, pomáhá zvýšit krevní oběh, stimuluje funkci enzymů.