Lenka Hrdličková – celostní přístup k člověku

Harmonizační masáž

Harmonizační masáž je komplexní masáž, při které využívám nejen obecně známé masážní, mobilizační, měkké techniky a reflexologii, ale také další metody i vlastní postupy.

Ke každému klientovi přistupuji zcela individuálně a celou masáž přizpůsobuji tomu, s čím za mnou přišel a co zrovna potřebuje. Nemusíte se obávat, domluvíme se spolu na místě. Pokud nepotřebujete řešit nic konkrétního a chcete se nechat hýčkat, nechám svoje ruce pracovat na relaxačním uvolnění těla i mysli, abyste si u mě maximálně odpočinuli.

Harmonizační masáž trvá obvykle hodinku, při které se budeme snažit dát vaše tělo do rovnováhy a pokud bude třeba, domluvíme se na dalším postupu. Práce s energií je u mě zdarma a je vždy součástí masáže.


Kontraindikace masáže: horečka, infekční onemocnění, akutní záněty a kožní infekce, celkové tělesné vyčerpání, probíhající rakovina, hemofilie, leukemie, kolísavý tlak, srdeční onemocnění, příznaky respiračního onemocnění jako je rýma, kašel a bolest v krku. Obecně masáž odložte, pokud se necítíte dobře, něco na vás leze nebo jste bezprostředně po nemoci.

Vždy platí – pokud si nejste jisti, poraďte se o vhodnosti jít na masáž se svým lékařem!

Doporučení: Před masáží nejméně hodinu nejezte a nepijte alkohol. Po masáži doporučuji klid a dostatek tekutin. Prosím, abyste mě pravdivě informovali o svém zdravotním stavu.