Lenka Hrdličková – celostní přístup k člověku

Cvičení on-line

Znovu vás zvu ke mně 🙂 – setkávat se – radovat – pohybovat se a cvičit ON-LINE.
Vždy ve středu od 19 hodin. Od 18.50 jsem tam, tak se můžete ke mně připojit.

Odkaz na cvičení přidávám každé pondělí. 24. 2. 2021 od 18.50 vstupte zde:
https://meet.google.com/tib-utfb-miy

A jsme v roce 2021. Znovu jsem si uvědomila, že mi chybíte, že vám potřebuji předat to, co mě neustále tlačí, někdy jemně, někdy drsně vpřed. Tento rok jsem si řekla, že bychom ho měli věnovat každý sám sobě. Pracovat na sobě po všech stránkách a postavit se znovu pevně na nohy. Udělat ve svém životě změny, které jsou třeba k našemu celkovému ukotvení.

Když to nejde s vámi v tělocvičně, tak si zhruba obden ve ztichlé smutné masérně, sama tančím, zpívám, cvičím, medituji, trénuji na šamanský buben, a tak. Nabízím vám – na jeden den se ke mně připojte a protáhněte se při cvičení se mnou, ve svém rytmu, v klidu domova.

Situace se zdá být, mírně řečeno, chaotická a tlak na každého z nás drsný. Pojďme na to nemyslet, nezabývat se negativními myšlenkami, vyčistit hlavu, protáhnout záda, svaly a klouby, uvolnit a pozvolna posílit to, co je zatuhlé a zkrácené. Nechme věci plynout. Předcvičuji intuitivně a zvolna. Nebojte se, všechno zvládnete. A kdyby náhodou ne, tak si to v klidu domova přizpůsobíte svému zdravotnímu stavu a vlastnímu pocitu. Odměnou vám bude dobrý pocit, uvolněné tělo a nové zážitky.

PS: Vím, že nabízet něco zadarmo je bláznovství, přesvědčila jsem se o tom mnohokrát, ale já to zatím tak chci. Chci předávat. Pokud se máte ke mně připojit, tak se připojíte a já vás ráda uvidím nejen teď on-line, ale třeba příště naživo někde na naší víkendové akci pro ženy nebo u mě ve studiu. Pořád neztrácím víru, že to bude zase možné. Takže CVIČENÍ JE ZDARMA!

V on-line cvičení cvičíme pomocí programu Google Meet (stačí mít jen účet na google). Každý týden vygeneruji nový přístupový kód, který zveřejňuji na těchto webovkách. Pomocí něho se snadno ke mně připojíte. Je to velmi snadné.

Cvičíme/uvolňujeme zhruba 45 minut, 30 minut cvičení, 15 relaxace, meditace. Přidejte se ke mně. Určeno pro všechny věkové kategorie, pro bolavá záda, klouby a svaly.

Cvičení nás posiluje, pomáhá nám čistit hlavu i tělo od všeho, co nás oslabuje.

Cvičení v tělocvičně je z důvodu kovidových opatření přerušeno.

Zvu vás na vlastní koncept cvičení v pomalém tempu, určený pro všechny věkové kategorie s respektováním možností každého jedince. Když byly ještě časy před kovidem, tak jsme cvičili v krásném podkrovním prostředí našeho nově zrekonstruovaného obecního úřadu. Už abychom tam zase byli.

Cvičíme každou středu od 19 hodin. OÚ ve Stěžerách, podkroví. Nyní pozastaveno :(, ale cvičíme on-line :).

  • Pohybujte se tak, jak vnímáte vlastní tělo vy sami, poslouchejte ho a naučte se s ním komunikovat.
  • Jde o pohyb spojený s uvolněním psychického napětí a obnovením proudění energie v těle.
  • Zaměříme se na uvolnění bolestí zad a kloubů, na protažení a přirozené posílení partií.
  • Cvičíme i s pomůckami, hlavně s malým míčkem, převážně však s vlastní vahou.

Cvičíme v nově zrekonstruovaném Obecním úřadu ve Stěžerách, v podkroví . S sebou vlastní karimatky.