Lenka Hrdličková – celostní přístup k člověku

O mně

Jmenuji se Lenka Hrdličková. Pracuji v obci Stěžery u Hradce Králové (u sjezdu z dálnice D11, jezdí k nám i MHD z Hradce Králové 16 a 26) ve vlastních Studiu Usmívání. 

Masážím a různým technikám v oblasti zdraví, bolestí zad a regenerace těla i duše se věnuji více jak deset let. V poslední době je moje pozornost více zaměřená na oblast hledání příčin zdravotních potíží, psychosomatiky, významu stravy jako léku a vzájemných souvislostí.

Párkrát do roka pořádám i specializované semináře a v Hradci Králové jednou týdně cvičení na uvolnění těla a mysli.

Často dostávám dotaz s čím a jak vlastně pracuji. Upřímná odpověď je jenom jedna. Pracuji tak, jak to cítím a vnímám. S každým individuálně a zcela podle jeho potřeb. Pokud masíruji, tak vám mohu obrazně nabídnout jen jednu masáž – a to tu moji. Zásadně nepracuji přes bolest a respektuji každého pocity nebo omezení. Nepracuji s žádnými uměle zasvěcenými energiemi, které lidi jen sváží. Pracuji s tím, co mi bylo dáno a s tvořivou silou Vesmíru. Tato práce s „energií“ je u mě samozřejmostí a je zdarma.

Svá doporučení doplňuji českými tinkturami od firmy Bylinné kapky s.r.o. a Duhovými elixíry od pana Kollára, které mám lety vyzkoušené a jejich cena je velmi přijatelná. Nově nyní pracuji s přípravkem Karitol, který nabízím i k prodeji pro domácí použití. Při své práci používám i baňky, TDP lampu, magnetoterapii, reflexní terapii a práci s body a meridiány.

Ráda se stále vzdělávám, baví mě to a považuji to za potřebné. Vybírám si kvalitní lektory, mající za sebou výsledky, kterých si vážím. Ve své knihovně mám stále nový stoh knížek, který plánuji nastudovat.