Lenka Hrdličková – celostní přístup k člověku

O mně

Jmenuji se Lenka Hrdličková. Pracuji v obci Stěžery u Hradce Králové (u sjezdu z dálnice D11, jezdí k nám i MHD z Hradce Králové 16 a 26) ve vlastních Studiu Usmívání. 

Masážím a různým technikám v oblasti zdraví, bolestí zad a regenerace těla i duše se věnuji více jak deset let.

Pořádám spolu s kolegyní Šárkou Kanclířovou Binarovou zážitkové a jemně pohybové semináře pro ženy nazvané Jednodenka, kde je naším cílem odreagovat se, uvolnit, zrelaxovat tělo a duši. Akce se koná v saunové zahradě Salori v Hradci Králové a vše potřebné najdete zde. Budeme se na vás těšit.

Vyrábím energetické a jiné svíčky z palmového vosku – www.dotyksvetla.cz

Často dostávám dotaz s čím a jak vlastně pracuji. Upřímná odpověď je jenom jedna. Pracuji tak, jak to cítím a vnímám. S každým individuálně a zcela podle jeho potřeb. Pokud masíruji, tak vám mohu obrazně nabídnout jen jednu masáž – a to tu moji. Zásadně nepracuji přes bolest a respektuji každého pocity nebo omezení. Nepracuji s žádnými uměle zasvěcenými energiemi, které lidi jen sváží. Pracuji s tím, co mi bylo dáno a s tvořivou silou Vesmíru. Práce s „energií“ je u mě samozřejmostí a je zdarma.

Svá doporučení doplňuji českými tinkturami od firmy Bylinné kapky s.r.o. a Duhovými elixíry od pana Kollára, které mám lety vyzkoušené a jejich cena je velmi přijatelná. Při své práci používám i baňky, TDP lampu, magnetoterapii, reflexní terapii a práci s body a meridiány.