Lenka Hrdličková – celostní přístup k člověku

Jednodenka 4.11.2023

První úžasná podzimní Jednodenka 7.10.2023 za námi. Obrazem můžete mrknout v příspěvku zde.

Přihláška

Plynoucí sobota v duchu ženského sdílení a relaxu. Uvolníme tělo, vyčistíme hlavu, “vypadneme” a ještě uděláme něco pro sebe. Den můžeme zakončit v luxusních prostorách saunového centra Salori, kde je jen pro náš seminář připravena akční cena 490 Kč po celý den. To už je ale jen na vás, zda využijete tuto jedinečnou nabídku.

9-15 hodin, nabitý program, 990 Kč

Cvičení je cílené, uvolňující, určené pro každého, s cílem vypadnout ze stereotypu, nezhuntovat se, odreagovat, něco se dozvědět, ale zároveň zrelaxovat a dobít energii.

PS.: V semináři se chci ve své části v prvním vstupu zaměřit na uvolnění pánevní oblasti, zatuhlostí a bolavých úponů somatickým cvičením, uvolnění psychosomatického napětí ve svalech. Ve druhé části chci představit cviky na střed těla, které jsou základem pro zdraví a zakončíme meditačním tréninkem.

Program

🍁 9 h začínáme

🍁 9.15-10.15 – Uvolnění páteře se zaměřením na bolesti zad a kloubů v pomalém příjemném rytmu s praktickým povídáním a diskuzí – Lenka Hrdličková

🍁 10.30-11.30 – Radostný taneční pohyb bez choreografie v prostoru na vlně rytmu se Šárkou Binarovou

🍁 Siesta v prostorách Salori

🍁 12.45-13.45 – Somatické pohybové vnímání těla, práce s vlastní vahou se zaměřením na střed těla – pomalu, klidně v meditaci s Lenkou Hrdličkovou  

🍁 14.00-15.00 – Pomalé protažení těla s důrazem na dech se Šárkou Binarovou

🍁 Saunování a plavání v přírodním jezírku :).

Přijměte pozvání