Lenka Hrdličková – celostní přístup k člověku

Karitol – záda, svaly, klouby

Karitol

Jako doplněk k masáží pro péči o vaše záda, klouby a svaly nabízím vynikající masážní krém KARITOL. Ulevuje od ztuhlosti a blokaci svalů a šlach. Svou ideální kombinací xylopie, kaštanu, kostivalu a Shea oleje působí blahodárně na celé tělo, regeneruje jej po sportu, těžké práci a námaze. Vhodný je také preventivně, aby se předcházelo bolestem a namožení. Cena 220 Kč.

Způsob použití: Lokálně vmasírujte na postižené místo. Pro utišení bolesti je dobré aplikovat Karitol pravidelně alespoň dvakrát denně na postižené místo. Pro maximální účinek doporučujeme udělat suchý zábal.

Vylepšení účinku – zábal v kombinaci se solí z růžového jezera

Zábal Karitol v kombinaci s regenerační či osvěžující solí z růžového jezera – rozpusťte 2-3 polévkové lžíce v půl litru teplé vody a namočte do směsi ručník, následně namažte bolestivé místo Karitolem a zabalte ho do tohoto ručníku. Vytvoříte si tím zábal, který doporučuji nechat 20-30 minut účinkovat. Dosáhnete rychlejší úlevy od bolesti, rozpohybování kloubů a úlevy svalů

Druhy solí z Růžové jezera pro koupele a zábaly, 70 g, 39 Kč:

Osvěžující: Její eukalyptová vůně Vás příjemně osvěží. Je bohatá na minerály – hořčík, vápník, draslík a stopové prvky (např. železo, brom). Dále je obohacena o shea máslo, xylopii a eukalyptové silice. Příznivě působí na dýchací cesty, kůži a klouby.

Relaxační: Její uvolňující účinky Vám zpříjemní chvíle ve vaně. Levandulová sůl Vám zajistí relaxaci, kterou Vaše tělo potřebuje. Je bohatá na minerály – hořčík, vápník, draslík a stopové prvky (např. železo, brom). Dále je obohacena o shea máslo a levandulové silice.

Regenerační: Sůl s pomerančovou vůní Vám příjemně zregeneruje celé tělo. Je bohatá na minerály – hořčík, vápník, draslík a stopové prvky (např. železo, brom). Dále je obohacena o shea máslo a pomerančové a hřebíčkové silice. Příznivě působí na kůži a malé i velké klouby.