Lenka Hrdličková – celostní přístup k člověku

Jaký byl sobotní seminář pro ženy „Jednodenka“?

První akce v roce 2023 je za námi. S jemnou nervozitou jsme se Šárkou připravovaly naši první jednodenní akci v jógovém centru v Hradci Králové. Stres byl zbytečný. S úlevou jsme na konci soboty 11. února konstatovaly, že se “Jednodenka” povedla a pro nás, i všechny zúčastněné ženy, byla příjemně stráveným časem plným pohybu, smíchu, radosti, sdílení a také poznání něčeho nového.

Program začal v 10 hodin naladěním v tichu. Hned jsme naskočily na vlnu s radostným uvolněným pohybem se Šárkou. Před obědem jsme si s Lenkou povídaly o bolestech zad, věnovaly se cvičením na posílení středu těla a sestavě na uvolnění zad a kloubů.

Báječný oběd od Šárky – cizrnové kari s rýží, jsme všechny zblajzly jako nic. Po obědě jsme se s Lenkou učily reflexní body páteře a kloubů na ruce, procvičovaly, debatovaly a u toho všechno baštily štrůdlík s kávičkou. Hned poté jsme uchopily overbally a se Šárkou uvolnily krásně tělo. Na závěr dne už nám zbyla jen meditace u relaxační hudby. Moc krásně jsme si to všechny užily. Co napsat závěrem?

Vaše slova mluví za vás. Děkujeme a těšíme se na příště.

Co jste nám napsaly?

Děkujeme za krásný den. Moc jsem si to užila. Cvičení, relax i dobrou náladu vespolek. Akce byla krásně vymyšlená. A jídlo bylo výborné. Moc děkuji a budu se těšit na příště. Iva.

Děkuji za aktivní a příjemný den, kde jsem byla sama sebou, ale vlastně s vámi všemi. Dana

Moc děkuji za krásné chvíle a víc takových. Lenka

Děkuji za úžasný den. Ivana

Děkuji za úžasný den, jako vždy úžasná pohoda a klid a fajn lidičky. Lucka

Moc krásná sobota, střídání dynamičnosti i relaxace – více takových “jednodenek” – jste holky úžasné! Děkuji za Vás. Katka

Úžasná kombinace všeho. Moc děkuji. Lucka”

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *